| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 250 W |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ | 23.00 см |
| Марка | BLACK&DECKER |
| МОДЕЛ: | GL250-QS |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 250 W |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ: | 23.00 см |
| ДЪЛЖИНА НА КОРДАТА: | 6.00 м |
| ДЕБЕЛИНА НА КОРДАТА: | 1.5 мм |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 1.700 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5035048307731 |









