| POWER CONSUMPTION | 1200 W |
| CUTTING WIDTH | 42.00 см |
| Brand | RAIDER |
| MODEL: | RD-EBC02 |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 1200 W |
| CUTTING WIDTH: | 42.00 см |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ШИРИНА НА КОСЕНЕ С НОЖ: 25 CM |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 3800123171413 |








