| VOLTAGE | 20 V |
| Brand | DAEWOO |
| MODEL: | DALSS18-1 |
| SAW TYPE: | GARDEN SABER SAW |
| POWER SUPPLY TYPE: | BATTERY |
| VOLTAGE: | 20 V |
| BATTERY INCLUDED: | No |
| COMPATIBLE ACUMULATOR SERIES: | DAEWOO POWER |
| PRODUCT WEIGHT: | 1.500 kg |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| IN THE SET: | WITHOUT BATTERY AND CHARGER |
| EAN | 7799034131424 |


