| НАПРЕЖЕНИЕ | 20 V |
| Марка | DAEWOO |
| МОДЕЛ: | DALSS18-1 |
| ТИП ТРИОН: | ГРАДИНСКИ САБЛЕН ТРИОН |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | АКУМУЛАТОРНО |
| НАПРЕЖЕНИЕ: | 20 V |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ: | Не |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ: | DAEWOO POWER |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 1.500 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| В ОКОМПЛЕКТОВКАТА: | БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО |
| EAN | 7799034131424 |


