| POWER CONSUMPTION | 2200 W |
| BAR LENGTH | 40.00 см |
| BAR SPEED | 13.0 m/s |
| Brand | DAEWOO |
| MODEL: | DCS2216E |
| SAW TYPE: | STANDART CHAIN SAW |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 2200 W |
| BAR LENGTH: | 40.00 см |
| BAR SPEED: | 13.0 m/s |
| PRODUCT WEIGHT: | 5.950 kg |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| ADDITIONAL INFORMATION: | SDS СИСТЕМА ЗА ВЕРИГАТА |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 5.910 kg |
| EAN | 7799034005695 |








