| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 2200 W |
| ДЪЛЖИНА НА ШИНАТА | 40.00 см |
| СКОРОСТ НА ВЕРИГАТА | 13.0 m/s |
| Марка | DAEWOO |
| МОДЕЛ: | DCS2216E |
| ТИП ТРИОН: | СТАНДАРТЕН ВЕРИЖЕН ТРИОН |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 2200 W |
| ДЪЛЖИНА НА ШИНАТА: | 40.00 см |
| СКОРОСТ НА ВЕРИГАТА: | 13.0 m/s |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 5.950 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | SDS СИСТЕМА ЗА ВЕРИГАТА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 5.910 kg |
| EAN | 7799034005695 |








