| POWER CONSUMPTION | 2000 W |
| BAR LENGTH | 40.00 см |
| Brand | DENZEL |
| MODEL: | ECS-2200P |
| SAW TYPE: | STANDART CHAIN SAW |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 2000 W |
| BAR LENGTH: | 40.00 см |
| PRODUCT WEIGHT: | 5.700 kg |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 6.050 kg |
| EAN | 4044996175362 |







