| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 2000 W |
| ДЪЛЖИНА НА ШИНАТА | 40.00 см |
| Марка | DENZEL |
| МОДЕЛ: | ECS-2200P |
| ТИП ТРИОН: | СТАНДАРТЕН ВЕРИЖЕН ТРИОН |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 2000 W |
| ДЪЛЖИНА НА ШИНАТА: | 40.00 см |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 5.700 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 6.050 kg |
| EAN | 4044996175362 |







