| POWER CONSUMPTION | 2000 W |
| BAR LENGTH | 40.50 см |
| BAR SPEED | 13.0 m/s |
| Brand | FIELDMANN |
| MODEL: | FZP 2005-E |
| SAW TYPE: | STANDART CHAIN SAW |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 2000 W |
| BAR LENGTH: | 40.50 см |
| BAR SPEED: | 13.0 m/s |
| PRODUCT WEIGHT: | 5.500 kg |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| ADDITIONAL INFORMATION: | РЕЗЕРВОАР ЗА МАСЛО 0.12 L |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 5.130 kg |
| EAN | 8590669203956 |





