| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 2000 W |
| ДЪЛЖИНА НА ШИНАТА | 40.50 см |
| СКОРОСТ НА ВЕРИГАТА | 13.0 m/s |
| Марка | FIELDMANN |
| МОДЕЛ: | FZP 2005-E |
| ТИП ТРИОН: | СТАНДАРТЕН ВЕРИЖЕН ТРИОН |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 2000 W |
| ДЪЛЖИНА НА ШИНАТА: | 40.50 см |
| СКОРОСТ НА ВЕРИГАТА: | 13.0 m/s |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 5.500 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | РЕЗЕРВОАР ЗА МАСЛО 0.12 L |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 5.130 kg |
| EAN | 8590669203956 |





