| POWER CONSUMPTION | 600 W |
| BAR LENGTH | 25.00 см |
| Brand | FIELDMANN |
| MODEL: | FZP 6005-E |
| SAW TYPE: | TELESCOPIC CHAIN SAW |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 600 W |
| BAR LENGTH: | 25.00 см |
| PRODUCT WEIGHT: | 3.500 kg |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| ADDITIONAL INFORMATION: | OREGON ШИНА И ВЕРИГА |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8590669151608 |







