| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 600 W |
| ДЪЛЖИНА НА ШИНАТА | 25.00 см |
| Марка | FIELDMANN |
| МОДЕЛ: | FZP 6005-E |
| ТИП ТРИОН: | ТЕЛЕСКОПИЧЕН ВЕРИЖЕН ТРИОН |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 600 W |
| ДЪЛЖИНА НА ШИНАТА: | 25.00 см |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 3.500 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | OREGON ШИНА И ВЕРИГА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8590669151608 |







