| POWER CONSUMPTION | 2300 W |
| BAR LENGTH | 40.00 см |
| BAR SPEED | 16.0 m/s |
| Brand | RYOBI |
| MODEL: | RCS2340B |
| SAW TYPE: | STANDART CHAIN SAW |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 2300 W |
| BAR LENGTH: | 40.00 см |
| BAR SPEED: | 16.0 m/s |
| PRODUCT WEIGHT: | 4.700 kg |
| SUITABLE FOR: | DIY USE |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ШИНА И ВЕРИГА OREGON |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 6.100 kg |
| EAN | 4892210170569 |






