| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 2300 W |
| ДЪЛЖИНА НА ШИНАТА | 40.00 см |
| СКОРОСТ НА ВЕРИГАТА | 16.0 m/s |
| Марка | RYOBI |
| МОДЕЛ: | RCS2340B |
| ТИП ТРИОН: | СТАНДАРТЕН ВЕРИЖЕН ТРИОН |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 2300 W |
| ДЪЛЖИНА НА ШИНАТА: | 40.00 см |
| СКОРОСТ НА ВЕРИГАТА: | 16.0 m/s |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 4.700 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ШИНА И ВЕРИГА OREGON |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 6.100 kg |
| EAN | 4892210170569 |






