| POWER | 250 W |
| MILEAGE | ДО 40 КМ |
| SPEED | ДО 25 КМ/Ч |
| Brand | HOVSCO |
| MODEL: | HOVBETA FAT 20" GR |
| TYPE: | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ ВЕЛОСИПЕД |
| ASSISTANCE: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| BATTERY TYPE: | LI-ION |
| BATTERY CAPACITY: | 48V 720WH |
| POWER: | 250 W |
| CHARGER: | Yes |
| MILEAGE: | ДО 40 КМ |
| FRAME: | АЛУМИНИЕВА |
| WHEEL SIZE: | 20.00 " |
| GEARS: | 7 СКОРОСТИ |
| SHOCK ABSORBER: | Yes |
| BRAKES: | ХИДРАВЛИЧНИ ДИСКОВИ СПИРАЧКИ |
| COLOUR: | ТЪМНО СИВ |
| ADDITIONAL INFORMATION: | IPX4 |
| WEIGHT: | 31.3 КГ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800202101089 |






