| POWER | 250 W |
| MILEAGE | ДО 65 КМ |
| SPEED | ДО 25 КМ/Ч |
| Brand | REACTOR |
| MODEL: | E-VOLTE MAN 28" |
| TYPE: | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ ВЕЛОСИПЕД |
| ASSISTANCE: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| BATTERY CAPACITY: | 36V 13000 MAH |
| POWER: | 250 W |
| CHARGER: | Yes |
| MILEAGE: | ДО 65 КМ |
| SPEED: | ДО 25 КМ/Ч |
| WHEEL SIZE: | 28.00 " |
| GEARS: | 3 |
| SHOCK ABSORBER: | No |
| BRAKES: | ПРЕДНА V-BRAKE, ЗАДНА КОНТРА |
| COLOUR: | ГРАФИТ |
| ADDITIONAL INFORMATION: | МАКСИМАЛНО НАТОВАРВАНЕ - 110KG |
| WEIGHT: | 23 КГ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |


