| МОЩНОСТ | 250 W |
| ПРОБЕГ | ДО 65 КМ |
| СКОРОСТ | ДО 25 КМ/Ч |
| Марка | REACTOR |
| МОДЕЛ: | E-VOLTE MAN 28" |
| ТИП: | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ ВЕЛОСИПЕД |
| ПОДПОМАГАНЕ: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 36V 13000 MAH |
| МОЩНОСТ: | 250 W |
| ЗАРЯДНО УСТРОЙСТВО: | Да |
| ПРОБЕГ: | ДО 65 КМ |
| СКОРОСТ: | ДО 25 КМ/Ч |
| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ: | 28.00 " |
| СКОРОСТИ: | 3 |
| АМОРТИСЬОРИ: | Не |
| СПИРАЧНА СИСТЕМА: | ПРЕДНА V-BRAKE, ЗАДНА КОНТРА |
| ЦВЯТ: | ГРАФИТ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | МАКСИМАЛНО НАТОВАРВАНЕ - 110KG |
| ТЕГЛО: | 23 КГ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |


