| POWER | 250 W |
| MILEAGE | ДО 90 КМ |
| SPEED | ДО 45 КМ/Ч |
| Brand | RIDING TIMES |
| MODEL: | Z8 FAT |
| TYPE: | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ ВЕЛОСИПЕД |
| ASSISTANCE: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| BATTERY CAPACITY: | 48V 15A |
| POWER: | 250 W |
| CHARGER: | Yes |
| MILEAGE: | ДО 90 КМ |
| SPEED: | ДО 45 КМ/Ч |
| GEARS: | 7 СКОРОСТИ |
| SHOCK ABSORBER: | Yes |
| BRAKES: | МЕХАНИЧНА ДИСКОВА |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WEIGHT: | 35,5 КГ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 726754231735 |










