| МОЩНОСТ | 250 W |
| ПРОБЕГ | ДО 90 КМ |
| СКОРОСТ | ДО 45 КМ/Ч |
| Марка | RIDING TIMES |
| МОДЕЛ: | Z8 FAT |
| ТИП: | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ ВЕЛОСИПЕД |
| ПОДПОМАГАНЕ: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 48V 15A |
| МОЩНОСТ: | 250 W |
| ЗАРЯДНО УСТРОЙСТВО: | Да |
| ПРОБЕГ: | ДО 90 КМ |
| СКОРОСТ: | ДО 45 КМ/Ч |
| СКОРОСТИ: | 7 СКОРОСТИ |
| АМОРТИСЬОРИ: | Да |
| СПИРАЧНА СИСТЕМА: | МЕХАНИЧНА ДИСКОВА |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ТЕГЛО: | 35,5 КГ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 726754231735 |












