| МОЩНОСТ | 250 W |
| ПРОБЕГ | ДО 70 KM |
| СКОРОСТ | ДО 25 KM/Ч |
| Марка | ARGENTO |
| МОДЕЛ: | MINIMAX RED MY2025 |
| ТИП: | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ ВЕЛОСИПЕД |
| ПОДПОМАГАНЕ: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ТИП БАТЕРИЯ: | LI-ION |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 36V 10400 MAH 374 WH |
| МОЩНОСТ: | 250 W |
| ЗАРЯДНО УСТРОЙСТВО: | Да |
| ПРОБЕГ: | ДО 70 KM |
| РАМКА: | АЛУМИНИЕВА |
| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ: | 20.00 " |
| СКОРОСТИ: | 7 |
| АМОРТИСЬОРИ: | ПРЕДЕН |
| СПИРАЧНА СИСТЕМА: | ДВОЙНА МЕХАНИЧНА ДИСКОВА |
| ЦВЯТ: | СИВ/ЧЕРВЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | МАКС. НАТОВАРВАНЕ 100 KG |
| ТЕГЛО: | 26 КГ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8055404790554 |













