| POWER | 250 W |
| Brand | SPR |
| MODEL: | E-MTB PULSE 27.5" S |
| TYPE: | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ ВЕЛОСИПЕД |
| ASSISTANCE: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| BATTERY TYPE: | LI-ION |
| BATTERY CAPACITY: | 36V/450WH 12.5AH |
| POWER: | 250 W |
| CHARGER: | Yes |
| FRAME: | S |
| GEARS: | 9 |
| BRAKES: | ХИДРАВЛИЧНА ДИСКОВА СПИРАЧКА |
| COLOUR: | BLK/BLU |
| WEIGHT: | 26 КГ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800932105319 |


