| МОЩНОСТ | 250 W |
| Марка | SPR |
| МОДЕЛ: | E-MTB PULSE 27.5" S |
| ТИП: | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ ВЕЛОСИПЕД |
| ПОДПОМАГАНЕ: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ТИП БАТЕРИЯ: | LI-ION |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 36V/450WH 12.5AH |
| МОЩНОСТ: | 250 W |
| ЗАРЯДНО УСТРОЙСТВО: | Да |
| РАМКА: | S |
| СКОРОСТИ: | 9 |
| СПИРАЧНА СИСТЕМА: | ХИДРАВЛИЧНА ДИСКОВА СПИРАЧКА |
| ЦВЯТ: | BLK/BLU |
| ТЕГЛО: | 26 КГ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800932105319 |


