| POWER | 250 W |
| Brand | SPR |
| MODEL: | E-MTB SUPREME 29" M BLK/BLK |
| TYPE: | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ ВЕЛОСИПЕД |
| ASSISTANCE: | Yes |
| BATTERY TYPE: | LI-ION |
| BATTERY CAPACITY: | 36V/450WH 12.5AH |
| POWER: | 250 W |
| CHARGER: | Yes |
| FRAME: | M |
| WHEEL SIZE: | 29.00 " |
| BRAKES: | ХИДРАВЛИЧНА ДИСКОВА СПИРАЧК |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800932105289 |


