| МОЩНОСТ | 250 W |
| Марка | SPR |
| МОДЕЛ: | E-MTB SUPREME 29" M BLK/BLK |
| ТИП: | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ ВЕЛОСИПЕД |
| ПОДПОМАГАНЕ: | Да |
| ТИП БАТЕРИЯ: | LI-ION |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 36V/450WH 12.5AH |
| МОЩНОСТ: | 250 W |
| ЗАРЯДНО УСТРОЙСТВО: | Да |
| РАМКА: | M |
| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ: | 29.00 " |
| СПИРАЧНА СИСТЕМА: | ХИДРАВЛИЧНА ДИСКОВА СПИРАЧК |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800932105289 |
- Технополис Бургас 1
- Технополис Бургас 2
- Технополис Варна 1
- Технополис Варна 2
- Технополис Добрич
- Технополис Кърджали
- Технополис Кюстендил
- Технополис Ловеч
- Технополис Монтана
- Технополис Пазарджик
- Технополис Плевен
- Технополис Пловдив
- Технополис Пловдив 2
- Технополис Русе
- Технополис Сандански
- Технополис София Красно село
- Технополис София Люлин
- Технополис София Младост
- Технополис София Надежда
- Технополис Стара Загора
- Технополис Хасково


