| POWER | 250 W |
| MILEAGE | ДО 65 КМ |
| SPEED | ДО 25 КМ/Ч |
| Brand | SPR |
| MODEL: | PULSE 29x44BLK BK22SR0020L |
| TYPE: | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ ВЕЛОСИПЕД |
| ASSISTANCE: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| BATTERY TYPE: | Li-ion |
| BATTERY CAPACITY: | 36V 12500 MAH |
| POWER: | 250 W |
| CHARGER: | Yes |
| MILEAGE: | ДО 65 КМ |
| FRAME: | АЛУМИНИЕВА |
| WHEEL SIZE: | 29.00 " |
| SHOCK ABSORBER: | Yes |
| BRAKES: | ХИДРАВЛИЧНА ДИСКОВА |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WEIGHT: | 26.2 КГ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800932104633 |


