| МОЩНОСТ | 250 W |
| ПРОБЕГ | ДО 65 КМ |
| СКОРОСТ | ДО 25 КМ/Ч |
| Марка | SPR |
| МОДЕЛ: | PULSE 29x44BLK BK22SR0020L |
| ТИП: | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ ВЕЛОСИПЕД |
| ПОДПОМАГАНЕ: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-ion |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 36V 12500 MAH |
| МОЩНОСТ: | 250 W |
| ЗАРЯДНО УСТРОЙСТВО: | Да |
| ПРОБЕГ: | ДО 65 КМ |
| РАМКА: | АЛУМИНИЕВА |
| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ: | 29.00 " |
| АМОРТИСЬОРИ: | Да |
| СПИРАЧНА СИСТЕМА: | ХИДРАВЛИЧНА ДИСКОВА |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ТЕГЛО: | 26.2 КГ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800932104633 |


