| POWER | 250 W |
| MILEAGE | ДО 50 KM |
| SPEED | ДО 25 КМ/Ч |
| Brand | XMART |
| MODEL: | CD35 27.5" MTB BLK |
| TYPE: | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ ВЕЛОСИПЕД |
| ASSISTANCE: | ШЕСТСТЕПЕННО |
| DISPLAY: | Yes |
| BATTERY TYPE: | Li-ion |
| BATTERY CAPACITY: | 36V 10400 MAH |
| POWER: | 250 W |
| CHARGER: | Yes |
| MILEAGE: | ДО 50 KM |
| FRAME: | АЛУМИНИЕВА |
| WHEEL SIZE: | 27.50 " |
| GEARS: | 7 СКОРОСТИ |
| BRAKES: | МЕХАНИЧНА ДИСКОВА |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION: | МАКСИМАЛНО НАТОВАРВАНЕ - 120KG |
| WEIGHT: | 22 КГ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800202098280 |





