| МОЩНОСТ | 250 W |
| ПРОБЕГ | ДО 50 KM |
| СКОРОСТ | ДО 25 КМ/Ч |
| Марка | XMART |
| МОДЕЛ: | CD35 27.5" MTB BLK |
| ТИП: | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ ВЕЛОСИПЕД |
| ПОДПОМАГАНЕ: | ШЕСТСТЕПЕННО |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-ion |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 36V 10400 MAH |
| МОЩНОСТ: | 250 W |
| ЗАРЯДНО УСТРОЙСТВО: | Да |
| ПРОБЕГ: | ДО 50 KM |
| РАМКА: | АЛУМИНИЕВА |
| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ: | 27.50 " |
| СКОРОСТИ: | 7 СКОРОСТИ |
| СПИРАЧНА СИСТЕМА: | МЕХАНИЧНА ДИСКОВА |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | МАКСИМАЛНО НАТОВАРВАНЕ - 120KG |
| ТЕГЛО: | 22 КГ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800202098280 |





