| POWER | 250 W |
| MILEAGE | ДО 45 КМ |
| SPEED | ДО 25 КМ/Ч |
| Brand | XMART |
| MODEL: | CITY BIKE 20" RS3 PRO WHITE |
| TYPE: | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ ВЕЛОСИПЕД |
| ASSISTANCE: | ПЕТСТЕПЕННО |
| DISPLAY: | Yes |
| BATTERY TYPE: | Li-ion |
| BATTERY CAPACITY: | 36V 10000 MAH |
| POWER: | 250 W |
| CHARGER: | Yes |
| MILEAGE: | ДО 45 КМ |
| FRAME: | АЛУМИНИЕВА |
| WHEEL SIZE: | 20.00 " |
| GEARS: | 7 СКОРОСТИ |
| SHOCK ABSORBER: | Yes |
| BRAKES: | ДИСКОВА |
| ADDITIONAL INFORMATION: | FAT BIKE ГУМИ |
| WEIGHT: | 27 КГ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800202097627 |






