| МОЩНОСТ | 250 W |
| ПРОБЕГ | ДО 45 КМ |
| СКОРОСТ | ДО 25 КМ/Ч |
| Марка | XMART |
| МОДЕЛ: | CITY BIKE 20" RS3 PRO WHITE |
| ТИП: | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ ВЕЛОСИПЕД |
| ПОДПОМАГАНЕ: | ПЕТСТЕПЕННО |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-ion |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 36V 10000 MAH |
| МОЩНОСТ: | 250 W |
| ЗАРЯДНО УСТРОЙСТВО: | Да |
| ПРОБЕГ: | ДО 45 КМ |
| РАМКА: | АЛУМИНИЕВА |
| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ: | 20.00 " |
| СКОРОСТИ: | 7 СКОРОСТИ |
| АМОРТИСЬОРИ: | Да |
| СПИРАЧНА СИСТЕМА: | ДИСКОВА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | FAT BIKE ГУМИ |
| ТЕГЛО: | 27 КГ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800202097627 |






