| ELECTRODE TYPE | БАЗИЧЕН |
| DIAMETER MM | 2.50 мм |
| LENGTH | 350.00 мм |
| MODEL: | МАРТА-М |
| ELECTRODE TYPE: | БАЗИЧЕН |
| DIAMETER MM: | 2.50 мм |
| LENGTH: | 350.00 мм |
| EAN | 3800500635088 |





| ELECTRODE TYPE | БАЗИЧЕН |
| DIAMETER MM | 2.50 мм |
| LENGTH | 350.00 мм |
| MODEL: | МАРТА-М |
| ELECTRODE TYPE: | БАЗИЧЕН |
| DIAMETER MM: | 2.50 мм |
| LENGTH: | 350.00 мм |
| EAN | 3800500635088 |