| ТИП ЕЛЕКТРОД | БАЗИЧЕН |
| ДИАМЕТЪР MM | 2.50 мм |
| ДЪЛЖИНА | 350.00 мм |
| МОДЕЛ: | МАРТА-М |
| ТИП ЕЛЕКТРОД: | БАЗИЧЕН |
| ДИАМЕТЪР MM: | 2.50 мм |
| ДЪЛЖИНА: | 350.00 мм |
| EAN | 3800500635088 |





| ТИП ЕЛЕКТРОД | БАЗИЧЕН |
| ДИАМЕТЪР MM | 2.50 мм |
| ДЪЛЖИНА | 350.00 мм |
| МОДЕЛ: | МАРТА-М |
| ТИП ЕЛЕКТРОД: | БАЗИЧЕН |
| ДИАМЕТЪР MM: | 2.50 мм |
| ДЪЛЖИНА: | 350.00 мм |
| EAN | 3800500635088 |