| TYPE POWER GENERATOR | BASIC |
| CONTINOUS POWER | 2500 W |
| FUEL | PETROL |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| Brand | DAEWOO |
| MODEL: | GD3500 2500 W |
| TYPE POWER GENERATOR: | BASIC |
| CONTINOUS POWER: | 2500 W |
| SOCKET COUNT AT 220 V: | 2 |
| SOCKET COUNT AT 12 V: | 1 |
| FUEL: | PETROL |
| CAPACITY OF FUEL TANK: | 15.00 L |
| STABILIZED: | Yes |
| PRODUCT WEIGHT: | 43.000 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | МАКС. ИЗХОДЯЩА МОЩНОСТ 2800 W |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 7799034004940 |





