| ТИП ЕЛЕКТРОГЕНЕРАТОР | СТАНДАРТЕН |
| РАБОТНА ИЗХОДЯЩА МОЩНОСТ | 2500 W |
| ГОРИВО | БЕНЗИН |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | DAEWOO |
| МОДЕЛ: | GD3500 2500 W |
| ТИП ЕЛЕКТРОГЕНЕРАТОР: | СТАНДАРТЕН |
| РАБОТНА ИЗХОДЯЩА МОЩНОСТ: | 2500 W |
| БРОЙ КОНТАКТИ 220 V: | 2 |
| БРОЙ КОНТАКТИ 12 V: | 1 |
| ГОРИВО: | БЕНЗИН |
| ОБЕМ НА РЕЗЕРВОАРА ЗА ГОРИВО: | 15.00 L |
| СТАБИЛИЗИРАН: | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 43.000 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | МАКС. ИЗХОДЯЩА МОЩНОСТ 2800 W |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 7799034004940 |





