| DISPLAY | 7" E-INK Carta 1264 x 1680 |
| INTERNAL MEMORY | 32 GB, RAM: 3 GB |
| SUPPORTED FILES | PDF, DJVU, CBR, CBZ, EPUB, TXT |
| INTERFACE | USB-C, WI-FI, BLUETOOTH |
| Brand | BOOX |
| MODEL: | PAGE 7" OPC1090R |
| DISPLAY: | 7" E-INK Carta 1264 x 1680 |
| INTERNAL MEMORY: | 32 GB, RAM: 3 GB |
| MEMORY CARD SLOT: | Yes |
| SUPPORTED FILES: | PDF, DJVU, CBR, CBZ, EPUB, TXT |
| NETWORK ADAPTER: | 802.11 B/G/N |
| INTERFACE: | USB-C, WI-FI, BLUETOOTH |
| AUDIO: | Yes |
| LOUDSPEAKER: | Yes |
| WEIGHT: | 195 грама |
| BATTERY: | 2300 MAH |
| OTHER FUNCTIONS: | ANDROID 11 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6949710308591 |











