| DISPLAY | 6,13" E-INK Carta 824 x 1648 |
| INTERNAL MEMORY | 128 GB, RAM: 6 GB |
| SUPPORTED FILES | PDF, DJVU, CBR, CBZ, EPUB, TXT |
| INTERFACE | USB-C, WI-FI, BLUETOOTH |
| Brand | BOOX |
| MODEL: | PALMA 6.13" WHITE OPC1127R |
| DISPLAY: | 6,13" E-INK Carta 824 x 1648 |
| INTERNAL MEMORY: | 128 GB, RAM: 6 GB |
| MEMORY CARD SLOT: | Yes |
| SUPPORTED FILES: | PDF, DJVU, CBR, CBZ, EPUB, TXT |
| NETWORK ADAPTER: | 802.11 B/G/N |
| INTERFACE: | USB-C, WI-FI, BLUETOOTH |
| AUDIO: | Yes |
| LOUDSPEAKER: | Yes |
| WEIGHT: | 170 грама |
| BATTERY: | 3950 MAH |
| OTHER FUNCTIONS: | ANDROID 11, КАМЕРА |
| COLOUR: | WHITE |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6949710309017 |














