| DISPLAY | 7.8" (19.8 cm) Carta 1404x1872 |
| INTERNAL MEMORY | 32 GB, CPU: 2x1 GHz, RAM: 1 GB |
| INTERFACE | USB-C |
| Brand | POCKETBOOK |
| MODEL: | InkPad 4 PB743 Stardust Silver |
| DISPLAY: | 7.8" (19.8 cm) Carta 1404x1872 |
| INTERNAL MEMORY: | 32 GB, CPU: 2x1 GHz, RAM: 1 GB |
| MEMORY CARD SLOT: | No |
| NETWORK ADAPTER: | 802.11B/G/N |
| INTERFACE: | USB-C |
| AUDIO: | ПРЕЗ BLUETOOTH 4.0 И ПРЕЗ USB |
| LOUDSPEAKER: | Yes |
| DIMENSION: | 134 X 190 X 8 MM |
| BATTERY: | 2000 MAH |
| OTHER FUNCTIONS: | SMARTLIGHT, IPX8, ТЕКСТ В РЕЧ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 7640152093234 |











