| ДИСПЛЕЙ | 7.8" (19.8 cm) Carta 1404x1872 |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ | 32 GB, CPU: 2x1 GHz, RAM: 1 GB |
| ИНТЕРФЕЙС | USB-C |
| Марка | POCKETBOOK |
| МОДЕЛ: | InkPad 4 PB743 Stardust Silver |
| ДИСПЛЕЙ: | 7.8" (19.8 cm) Carta 1404x1872 |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ: | 32 GB, CPU: 2x1 GHz, RAM: 1 GB |
| СЛОТ ЗА КАРТА С ПАМЕТ: | Не |
| МРЕЖОВ АДАПТЕР: | 802.11B/G/N |
| ИНТЕРФЕЙС: | USB-C |
| АУДИО: | ПРЕЗ BLUETOOTH 4.0 И ПРЕЗ USB |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ: | Да |
| РАЗМЕР: | 134 X 190 X 8 MM |
| БАТЕРИЯ: | 2000 MAH |
| ДРУГИ ФУНКЦИИ: | SMARTLIGHT, IPX8, ТЕКСТ В РЕЧ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 7640152093234 |











