| ДИСПЛЕЙ | 7.8" Kaleido 3 1404x1872 SL |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ | 32 GB |
| ПОДДЪРЖАНИ ФОРМАТИ | PDF,PDF(DRM),EPUB,EPUB(DRM) |
| ИНТЕРФЕЙС | USB-C |
| Марка | POCKETBOOK |
| МОДЕЛ: | InkPad Color 3 PB743 St. Sea |
| ДИСПЛЕЙ: | 7.8" Kaleido 3 1404x1872 SL |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ: | 32 GB |
| СЛОТ ЗА КАРТА С ПАМЕТ: | Не |
| ПОДДЪРЖАНИ ФОРМАТИ: | PDF,PDF(DRM),EPUB,EPUB(DRM) |
| МРЕЖОВ АДАПТЕР: | 802.11 AC/B/G/N |
| ИНТЕРФЕЙС: | USB-C |
| АУДИО: | МОНО,BLUETOOTH, TEXT-TO-SPEECH |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ: | Да |
| ТЕГЛО: | 270 g |
| БАТЕРИЯ: | 2900 MAH |
| ДРУГИ ФУНКЦИИ: | IPX8 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 7640152093937 |










