| TYPE LEVEL | LASER |
| WORKING RANGE | 20 м |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| Brand | CIMEX |
| MODEL: | RL4H1V-G |
| TYPE LEVEL: | LASER |
| WORKING RANGE: | 20 м |
| ACCURACY: | ± 0.3mm / m |
| LASER BEAM COLOUR: | GREEN |
| TRIPOD THREAD: | 1/4" |
| TRIPOD: | No |
| PROTECTIVE CASE: | Yes |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.500 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ЗАХРАНВАНЕ: 4 БР. AA БАТЕРИИ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 2000000042732 |









