| ТИП НИВЕЛИР | ЛАЗЕРЕН |
| РАБОТНО РАЗСТОЯНИЕ | 20 м |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | CIMEX |
| МОДЕЛ: | RL4H1V-G |
| ТИП НИВЕЛИР: | ЛАЗЕРЕН |
| РАБОТНО РАЗСТОЯНИЕ: | 20 м |
| ТОЧНОСТ: | ± 0.3mm / m |
| ЦВЯТ НА ЛАЗЕРНИЯ ЛЪЧ: | ЗЕЛЕН |
| РЕЗБА НА СТАТИВА: | 1/4" |
| СТАТИВ: | Не |
| ЗАЩИТНА ЧАНТА: | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.500 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ЗАХРАНВАНЕ: 4 БР. AA БАТЕРИИ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 2000000042732 |









