| TYPE MEASURE | LASER |
| MAX MEASUREMENT RANGE | 30.00 м |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| Brand | LASERLINER |
| MODEL: | LASERRANGE-MASTER I3 |
| TYPE MEASURE: | LASER |
| MAX MEASUREMENT RANGE: | 30.00 м |
| MEASUREMENT ACCURACY: | 2 мм |
| LASER BEAM COLOUR: | RED |
| PROTECTIVE CASE: | Yes |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.090 kg |
| SUITABLE FOR: | PROFFESIONAL USE |
| ADDITIONAL INFORMATION: | 2 БРОЯ БАТЕРИИ / 1.5 V |
| EAN | 4021563694204 |










