| ТИП РОЛЕТКА | ЛАЗЕРЕН |
| МАКС ИЗМЕРВАНО РАЗСТОЯНИЕ | 30.00 м |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | LASERLINER |
| МОДЕЛ: | LASERRANGE-MASTER I3 |
| ТИП РОЛЕТКА: | ЛАЗЕРЕН |
| МАКС ИЗМЕРВАНО РАЗСТОЯНИЕ: | 30.00 м |
| ТОЧНОСТ НА ИЗМЕРВАНЕ: | 2 мм |
| ЦВЯТ НА ЛАЗЕРНИЯ ЛЪЧ: | ЧЕРВЕН |
| ЗАЩИТНА ЧАНТА: | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.090 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | 2 БРОЯ БАТЕРИИ / 1.5 V |
| EAN | 4021563694204 |










