| AMPERAGE | 16.00 A |
| MAXPOWER-W | 3680.0 W |
| Brand | HAMA |
| MODEL: | 176575 |
| TYPE: | СМАРТ КОНТАКТ |
| AMPERAGE: | 16.00 A |
| MAXPOWER-W: | 3680.0 W |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4047443443120 |



| AMPERAGE | 16.00 A |
| MAXPOWER-W | 3680.0 W |
| Brand | HAMA |
| MODEL: | 176575 |
| TYPE: | СМАРТ КОНТАКТ |
| AMPERAGE: | 16.00 A |
| MAXPOWER-W: | 3680.0 W |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4047443443120 |