| АМПЕРАЖ | 16.00 A |
| МОЩНОСТ W | 3680.0 W |
| Марка | HAMA |
| МОДЕЛ: | 176575 |
| ТИП: | СМАРТ КОНТАКТ |
| АМПЕРАЖ: | 16.00 A |
| МОЩНОСТ W: | 3680.0 W |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4047443443120 |



| АМПЕРАЖ | 16.00 A |
| МОЩНОСТ W | 3680.0 W |
| Марка | HAMA |
| МОДЕЛ: | 176575 |
| ТИП: | СМАРТ КОНТАКТ |
| АМПЕРАЖ: | 16.00 A |
| МОЩНОСТ W: | 3680.0 W |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4047443443120 |