| AMPERAGE | 10.00 A |
| MAXPOWER-W | 2300.0 W |
| Brand | HAMA |
| MODEL: | 2XUSB 10A 176612 |
| TYPE: | СМАРТ КОНТАКТ |
| CONNECTIVITY: | WI-FI 2.4GHZ |
| USAGE: | ВЪТРЕШНА |
| AMPERAGE: | 10.00 A |
| MAXPOWER-W: | 2300.0 W |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4047443493347 |







i
"" in 4 days
| AMPERAGE | 10.00 A |
| MAXPOWER-W | 2300.0 W |
| Brand | HAMA |
| MODEL: | 2XUSB 10A 176612 |
| TYPE: | СМАРТ КОНТАКТ |
| CONNECTIVITY: | WI-FI 2.4GHZ |
| USAGE: | ВЪТРЕШНА |
| AMPERAGE: | 10.00 A |
| MAXPOWER-W: | 2300.0 W |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4047443493347 |