| АМПЕРАЖ | 10.00 A |
| МОЩНОСТ W | 2300.0 W |
| Марка | HAMA |
| МОДЕЛ: | 2XUSB 10A 176612 |
| ТИП: | СМАРТ КОНТАКТ |
| СВЪРЗАНОСТ: | WI-FI 2.4GHZ |
| УПОТРЕБА: | ВЪТРЕШНА |
| АМПЕРАЖ: | 10.00 A |
| МОЩНОСТ W: | 2300.0 W |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4047443493347 |







i
"" до 4 дни
| АМПЕРАЖ | 10.00 A |
| МОЩНОСТ W | 2300.0 W |
| Марка | HAMA |
| МОДЕЛ: | 2XUSB 10A 176612 |
| ТИП: | СМАРТ КОНТАКТ |
| СВЪРЗАНОСТ: | WI-FI 2.4GHZ |
| УПОТРЕБА: | ВЪТРЕШНА |
| АМПЕРАЖ: | 10.00 A |
| МОЩНОСТ W: | 2300.0 W |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4047443493347 |