| AMPERAGE | 10.00 A |
| MAXPOWER-W | 2300.0 W |
| Brand | OSRAM |
| MODEL: | SMART+ WIFI MATTER БЯЛ |
| TYPE: | СМАРТ КОНТАКТ |
| CONNECTIVITY: | WI-FI |
| SOCKETS: | 1 |
| USAGE: | ВЪТРЕШНА |
| SCHEDULE SET: | Yes |
| AMPERAGE: | 10.00 A |
| MAXPOWER-W: | 2300.0 W |
| COLOUR: | БЯЛ |
| EAN | 4099854419201 |






