| АМПЕРАЖ | 10.00 A |
| МОЩНОСТ W | 2300.0 W |
| Марка | OSRAM |
| МОДЕЛ: | SMART+ WIFI MATTER БЯЛ |
| ТИП: | СМАРТ КОНТАКТ |
| СВЪРЗАНОСТ: | WI-FI |
| БРОЙ ГНЕЗДА: | 1 |
| УПОТРЕБА: | ВЪТРЕШНА |
| ЗАДАВАНЕ НА ГРАФИК ЗА РАБОТА: | Да |
| АМПЕРАЖ: | 10.00 A |
| МОЩНОСТ W: | 2300.0 W |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| EAN | 4099854419201 |






