| POWER | 1100.00 W |
| PUMP PRESSURE | 15.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY | 1100.00 ml |
| AUTOMATIC CAPPUCCINO SYSTEM | No |
| EASY SERVING ESPRESSO PODS | Yes |
| Brand | DELONGHI |
| MODEL: | ECP31.21 |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| POWER: | 1100.00 W |
| PUMP PRESSURE: | 15.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY: | 1100.00 ml |
| COFFEGRINDER: | No |
| THERMOBLOCK SYSTEM: | No |
| CREMA DISC: | Yes |
| MANUAL CAPPUCCINO SYSTEM: | Yes |
| HOT WATER OUTPUT: | Yes |
| AUTO DOSING SYSTEM: | No |
| EASY SERVING ESPRESSO PODS: | Yes |
| DISPLAY: | No |
| COFFEE LENGTH SETTINGS: | No |
| OPTION FOR TWO COFFEES: | Yes |
| CUP WARMER: | No |
| AUTO POWER OFF: | Yes |
| STORAGE PLACE FOR ACCESSORIES: | Yes |
| INCLUDED ACCESSORIES: | Yes |
| CONSUMABLES: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| HEIGHT: | 310.00 мм |
| WIDTH: | 185.00 мм |
| DEPTH-MM: | 240.00 мм |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 4.840 kg |
| EAN | 8004399329348 |
















